Pedagog Tavsiye

0
1106

Bu yazımızda sizlere en iyi pedagoglardan oluşan pedagog tavsiyeleri ile ilgili bilgi aktarımında bulunacağız. İlk olarak pedagogların yaptığı işin alanı olan ‘pedagoji’ hakkında küçük bilgiler verelim;

Pedagoji; Çocuklara uygulanan “eğitim bilim ve teorisi” anlamına gelen bir terimdir. Kısacası çocuklarla ilgili olan psikolojik durumlarla ilgili olan her şeydir. Pedagog ise bu işi yapan terapistlere denmektedir.

Sizlere başlığımızdan da anlaşılacağı üzere, ihtiyacınız olduğunda başvuracağınız pedagoglar için tavsiyelerde bulunacağız.

En İyi Pedagog Seçimi ve Pedagog Tavsiye

  • Pedagog, psikolojik danışman, aile ve evlilik danışmanı olarak görev yapan İstanbul’da çalışan birçok uzman mevcut. Bu uzmanlar çocuklarla uzun yıllar görüşmeler yaparak bu işte saygın bir yere ulaşmıştır. Birçok alanda terapi uygulayan pedagoji alanının en iyileri için bize ulaşabilirsiniz.
  • İstanbul Şişli’de ve kadıköy’de çalışmalarına devam eden pedagog ekibimiz tavsiye edeceğimiz birçok uzmandan oluşuyor. Okul başarısızlığı, Okuma, yazma ve matematik alanında yaşanan zorluklar, dikkat eksikliği, disleksi ve hiperaktivite alanlarıyla ilgili çocuk ve gençlere yardımcı olmaktayız. Bebekler için Gelişim Testleri, çocuk, genç ve yetişkinler için ise Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Testleri yapılmaktadır.
  • Bebek, Çocuk ve Ergen psikologu, Oyun Terapisti ve Pedagog olarak İstanbul’da görev yapan uzmanlarımız. 2 farklı adreste hizmet vermekteyiz. Birçok alanda uzmanlık yapmakla birlikte. Bu alanlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz; Çocukta Davranışsal ve Duygusal Bozukluklar, Çocuk Depresyonu, Panik Bozukluk, Okul Başarısızlığı, Saldırgan Davranışlar, Okuldan Kaçma, Alt Islatma, Travma ve Yas. Daha birçok konuda başarılı bir şekilde çalışmalarını mevcuttur.
  • Padagog, Uzman Dil ve Konuşma Terapisti  olarakta hizmet veren terapistlerimiz bulunmaktadır. Türkiye’deki en iyi pedagoglar arasında gösterilen uzmanlrımız; Selektif Mutizm ( seçici konuşmamazlık), Çocuklarda, Ergenlerde ve Yetişkinlerde Kekemelik Terapisi, Öz Güven Sorunları, Çocuklarda Dil ve Konuşma Bozuklukları olarak gösterilebilir.

Sizlere yardımcı olmak için Türkiye’de bulunan en iyi pedagoglardan bazılarını sizler için hizmet vermekteyiz. Daha fazla pedagog tavsiyesi almak için internete bakabilir ve bulunduğunuz yerdeki pedagogları bulabilirsiniz. Ayrıca bize doğrudan ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Sizin için en iyi pedagog tavsiyesinde bulunabiliriz. En iyi pedagog istanbul şişli, kadıköy için iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi yazın