Online Psikolog

Klinik Psikolog Barış Gürkaş

Evden, İşten Psikoterapi

Dünya olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Korona virüs nedeniyle zorunlu çalışmak zorunda kalanların dışında bir çoğumuz evimizde kalarak #hayatevesığar diyoruz. Evde kaldığımız bu günlerde psikolojik destek ihtiyaçlarınızıda whatsapp, Skype ve Messenger sohbet uygulaması üzerinden ister görüntülü, isterseniz görüntü olmadan online terapilere katılabilirsiniz.

Online Terapi Nedir?

Online terapi psikolojik desteğin internet aracılığıyla verilme şeklidir. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz yerden size psikolog desteği sağlayabiliyoruz. Yaşadığınız psikolojik problemi görüntü ya da görüntüsüz şekilde bizimle paylaşabilir düzenli olarak terapiler gerçekleştirebiliriz.

Whatsapp, Skype, Messenger ile istediğin yerden katıl.

Görüntülü veya Görüntü Olmadan

Online Terapi Kimler için Uygundur?

  • Ruh sağlığı imkanları kısıtlı ya da kırsal kesimde yaşayanlar.
  • Normal terapi koşullarında huzursuz hissedenler.
  • Çeşitli sebeplerden dolayı zaman yaratmakta güçlük çeken kişiler
  • Evden çıkmakta zorlananlar.
  • Yurt dışında yaşayanlar ve Türkçe terapiye ulaşamayanlar.
  • Yalnız bırakamayacağınız kişiler olduğu zaman.

Uzaktan Terapi Randevusu Nasıl Alabilirim?

  • Sıkıntınız ne olursa olsun anında psikolog desteği almak için bizi doğrudan arayabilir, Whatsapp'tan yazabilir veya mail atabilirsiniz.
  • Sonrasında sizin için bir randevu oluşturuyoruz ve size verdiğimiz iban numarasına havale yapmanızı bekliyoruz.
  • Randevunuzun saati geldiğinde whatsapp, skype ya da messenger üzerinden sizinle görüntülü görüşmeyi başlatıyoruz.

Online Terapi Nasıl Olmalı?

Online terapi konusunda internette karşılaştığımız teknikler arasında telefonda terapi, mesajla terapi, mail terapi gibi teknikleri görüyoruz. Bizim önerimiz böyle bir danışmanlığın görüntülü olarak yapılması yönünde. Seansların etkililiği açısından görüntülü görüşmenin sizin için daha iyi olacağını düşünüyoruz. Eğer görüntülü görüşmenin sizin için uygun olmayacağını ya da şartlarınızın uygun olmadığını düşünüyorsanız sadece sesli görüşme gerçekleştirilebilir. Bu noktada en sık kullandığımız görüntülü görüşme programları, whatsapp, skype, messenger. Bunlardan birisini telefonunuza yada bilgisayarınıza indirerek görüşme gerçekleştirebiliriz. Size uygun psikolog ile kısa süre içinde görüşmeye başlayabilirsiniz. Yapılan son çalışmalar internet üzerinden yapılan terapilerin her geçen gün yaygınlaştığını göstermekte. Etkililiği üzerine yapılan çalışmaların sayısı da her geçen gün artmaktadır. İnsanlar bunu e-terapi, web terapi, uzaktan terapi şeklinde de adlandırmaktadır.

Bilgi ve Başvuru
0544 344 11 12
Dilerseniz mail yoluyla da ulaşabilirsiniz:
bilgi@barisgurkas.com

Whatsapp Mesajı Gönder
Bize Ulaşın