Üsküdar Psikolog Randevu

0
1462

Psikolog desteğine ihtiyacımız her geçen gün artıyor ve randevu talebi için internette sürekli arayış içinde oluyoruz. İstanbul gibi koşuşturmacası bol olan bir şehirde ruh sağlığımızı dengede tutabilmek de oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Sizde Anadolu yakasında Üsküdar, Kadıköy, Acıbadem, Çamlıca, Bağdat Caddesi civarında bir klinik psikolog arayışı içindeyseniz bizi doğrudan arayabilir ya da aşağıda bulunan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

  Üsküdar İyi Psikolog Listesi

  Psikolog desteği almak her geçen gün yaygınlaşırken aynı zamanda da iyi psikolog desteği almak da güçleşiyor. Üsküdar psikolog şeklinde yapacağınız araştırmalarda karşınıza çıkacak bir sürü psikolog olacaktır. Bunların kimi psikolog bile olmayacak, kendilerini çeşitli isimlerle uzmanmış gibi sizlere sunacaklardır. Bu noktada her geçen gün daha dikkatli olmak için ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekecek.

  İyi psikolog üsküdar şeklinde yaptığınız araştırmalarda dikkat etmeniz gereken temel şey öncelikle psikolog olarak araştırdığınız kişinin öncelikle psikoloji mezunu olup olmadığını anlamaya çalışmak. Buna karar verdikten sonra psikolog olan kişinin uzmanlığını anlamaya çalışmak önemli olan bir diğer konudur. İhtiyacımız olan çocuk psikoloğu mu, yetişkin psikoloğu mu, çift terapisti mi ona karar vermek gerekir.

  Üsküdar iyi psikolog olarak yapacağınız araştırmada en önemli olan şey kişinin uzmanlığından daha çok sizin ihtiyacınızın ne olduğudur. Çocuk psikoloğu arıyorsanız çocuk uzmanlığı olan klinik psikoloğa gitmeli yetişkinle ilgili bir destek almak istiyorsanız yetişkin psikoloğundan destek almalısınız.

  Üsküdar psikolog randevu arayışına girdiğinizde bir kişilerin zihnini kurcalayan bir başka konu ise psikolog desteği mi almalıyım yoksa psikiyatrist desteği mi almalıyım oluyor. Bu noktada uzmanlığınız olmadığı için psikiyatrist mi yoksa psikolog mu sizin için daha iyi karar veremeyebilirsiniz. Ancak gidecek olduğunuz uzman sizin için en iyisinin psikolog mu psikiyatrist mi olduğunu size bildirecektir ve sonrasında sizi uygun olduğunuz tedavi şekline yönlendirecektir.

  Bir diğer konu ise Üsküdar‘da size yakın bir psikologtan mı destek almak gerekir yoksa uzaktaki bir psikolog daha iyi olur mu? Bu noktada çeşitli fikirler var, ancak önemli olan size yakın olmasından çok sizin sorununuza çözüm bulabilecek psikolog olmasıdır.

  Uzman Klinik Psikolog // Blogger // Bilişsel Davranışçı Terapist // dijiklinik.com Sitesinin Kurucusu // Mentör

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazın
  Lütfen isminizi yazın