Ümraniye Psikolog

0
774

Psikolog desteğine günümüzde birçok insan ihtiyaç duyuyor. Bir psikologtan destek almaz geçtiğimiz yıllarda anormal algılanırken bugünlerde çok normal karşılanıyor. Çünkü insanlar depresyona girdiklerinde, kaygı sorunları yaşadıklarında, fobilerinden kurtulmak istediklerinde arkadaşlarına sorunlarını anlatmaları yeterli gelmiyor. Arkadaşlarına, dostlarına, akrabalarına anlattıkları kadarıyla durumun üstesinden gelemiyorlar.

Bu noktada hiç zaman kaybetmeden sorunun üstesinden gelebilmek için bir uzman psikoloğa başvurmanız daha kısa sürede daha iyi olmanızı sağlayacaktır. Psikolog desteği ve randevu için isterseniz aşağıdaki formu doldurun size ulaşalım ya da bizi doğrudan arayarak randevunuzu alın.

  Ümraniye İyi Psikolog

  İyi psikolog seçmek kolay bir şey değildir. Üstelik hiç bilmediğiniz bir alanda, sağlığınızla ilgili bir konuda seçmek çok daha zordur. Yaşadığım semtte Örneğin: “Ümraniye’de bana yakın olsun” diye seçilecek bir psikoloğun sizin için ne kadar etkili olacağını kestirebilmek çok kolay değildir. Bu yer Ümraniye gibi büyük bir semtte olsa iyi psikolog seçmek için aldığı eğitime bakmak en kolay yapılabilecek şeydir.

  iyi psikolog seçmek için o psikoloğun aldığı eğitime bakmak gerekir. Psikoloji bölümünden mezun olmuş olması bakılacak ilk şey olmalıdır. Sonrasında terapi yapabilmesi için klinik psikoloji yüksek lisansı yapmış olması gerekir. Bu sayede terapi yetkinliğini geliştirmiş olur. Klinik psikoloji yüksek lisans yapmamış bir psikolog Ümraniye‘de yakınınızda da olsa ona gitmeniz sorunun üstesinden gelebilmeniz için yeterli olmayacaktır.

  Ümraniye‘de olduğu için tercih edilen psikolog yeterli eğitim düzeyinde olmadığı için doğru bir tercih olmayacaktır. Dolayısıyla İyi psikolog’da olmayacaktır.

  Ümraniye Çocuk Psikoloğu

  İyi çocuk psikoloğu seçmek, yetişkin için seçilen psikolog kadar önemlidir. Ümraniye’de psikolog bulmak ne kadar zorsa, çocuk psikoloğu bulmak ve seçmekte o kadar zordur.

  Psikolog tercihinizi yaparken yakın psikolog tercih etmektense, işinde başarılı, terapi yetkinlikleri yeterince fazla olan çocuk psikoloğunu seçmeniz çocuğunuzun gelişimi açısından çok kıymetli olacaktır.

  Çocuk psikoloğu seçmek, yetişkin psikoloğu seçmekten daha hassas bir konudur. Bu yüzden bu tercihi yaparken yeterince özenli davranmanız gerekir.

  İstanbul’da Kadıköy’de bulunan kliniğimizden psikolojik destek alabilmeniz için randevu almanız gerekmektedir. Ümraniye’den kliniğimize ulaşabilmeniz için toplu taşıma ya da özel aracınızı kullanabilirsiniz. Ümraniye’den Kadıköy rıhtıma gelmeniz kliniğimize gelebilmeniz için yeterlidir.

   

  Psikolog

  İstanbul

   

  Uzman Klinik Psikolog // Blogger // Bilişsel Davranışçı Terapist // dijiklinik.com Sitesinin Kurucusu // Mentör

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazın
  Lütfen isminizi yazın