Istanbul, Anadolu Yakası Psikolog

8
133

Bu yazı kendinizi mutsuz, isteksiz, kaygılı, depresif hissettiğiniz anlarda internet üzerinden bize kolayca ulaşabilmeniz ve destek alabilmeniz için oluşturulmuş bir yazıdır. Şehir hayatı insanın ruh sağlığını her geçen gün bozarken, buna karşı durabilmek ve bununla mücadele etmek her geçen gün zorlaşıyor. Bu noktada psikolog desteği almak neredeyse zorunluluk oluyor. Dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ya da bizi doğrudan arayarak randevu alabilirsiniz.  

İstanbul Anadolu Yakası’nda İyi Psikolog

İstanbul’da herkes iyi bir psikoloğa gidip sorunlarının üstesinden hemen gelmek istiyor. İnsanlar iyi bir psikolog bulmak için çeşitli aramalar yaparken tam olarak ne istediğini de bilemiyor. Bu noktada avrupa yakasında ya da anadolu yakasında kendisine en yakın psikoloğa ulaşmaya çalışıyor. Ancak her zaman size en yakın psikolog en iyi psikolog olamayabiliyor. İyi psikolog seçerken neye dikkat edeceğiz? iyi psikolog araştırmaktansa uzmanlığına bakmanızı öneririz. Psikoloji bölümünü bitirdikten sonra yüksek lisans yapmış olması sizin için tercih sebebi olmalıdır. Seçtiğiniz psikoloğun yüksek lisans yapmış olması onun uzmanlığını yaptığı anlamına gelir. Bu da onun terapi yapabilmesi için zorunluluktur. Sonrasında bu uzmanlığın ne üzerine olduğuna bakmalısınız. Örneğin: Çocuk psiolojisi, yetişkin psikolojisi gibi alanlar bunlardan birkaçı. Yüksek lisansını araştırdıktan sonra gideceğiniz uzmanlardan fayda görme oranınız çok daha fazla olacaktır. Yüksek lisansı olmayan, yani uzmanlığı olmayan psikologlara gitmeniz sizin için çok verimli olmayacaktır. Bu noktada istanbul anadolu yakası ya da avrupa yakasında sorununuzun üstesinden gelebilmek için birçok uzman psikoloğa ulaşabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Ofisimize Ulaşım:

Istanbul, Anadolu yakası, Kadıköy semtinde bulunan kliniğimiz sizler için 6 gün hizmet vermektedir. Istanbul, kadıköy rıhtımda yer alan kliniğimiz Haldun Taner sahnesinin hemen karşısında bulunmakta olup, ulaşım açısından hem Avrupa yakası, hem de Anadolu yakası açısından merkezi konumda yer almaktadır. Avrupa yakasından vapur ve deniz otobüsü ile gelenler doğrudan ofisimizin yakınında inmektedir. Psikolog eşliğinde çocuk ve yetişkin psikoterapisi, konuşma terapisi, özel eğitim hizmetleri verdiğimiz merkezimizin Kadıköy adresi: Osmanağa mah.Rıhtım cad. Halis İşhanı No:2 Kat:4 Daire:11 Kadıköy/İstanbul

Bana soru sormak ya da randevu almak için bu formu doldurabilir veya 05309266976 yı arayabilirsiniz.

 

Anadolu Yakası Psikolog Önerileri

Psikolog desteği almak için genellikle başvurduğumuz yer internet oluyor. Ancak kişilerden aldığımız öneriyle de yönlendiğimiz durumlar olabiliyor.  Önerim ise bir öneri alsanız bile o kişinin öncesinde internet üzerinden bir araştırmasını yapmanız. Bu sayede gideceğiniz uzmanın branşını ve uzmanlığını anlayabilirsiniz. Bunları yaparsanız anadolu yakası psikolog önerileri araştırmanız daha sağlıklı olacaktır.

 

8 YORUMLAR

 1. Merhaba zor günlerin ardından henüz bitmemişlen bile ben artık psikolojik olarak bittiğimi düşünmeye başladım uzman desteğe ihtiyacım var seans fiyatlarınız nedir

  • Merhaba Ceyda Hanım,

   Ofisimiz İstanbul Kadıköy’de yer almaktadır. Ayrıntılı adres için iletişim kısımına bakabilirsiniz.

  • Merhaba Özge Hanım,

   Panik atak çok sık çalıştığımız konulardan. Hatta blog kısmında bu konuyla ilgili birçok yazıya rastlayabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi yazın