Şişli Psikolog

çocuk psikoloğu

Psikolog her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulan mesleklerden. Şehir hayatında psikolog desteğine ihtiyaç duymadan iyi hissedebilmek oldukça zor. Şehir hayatı boyunca iş, aile ve ilişkiler karşımıza her an bir sorun olarak çıkabiliyor ve olaylar kimi zaman içinden çıkılmaz bir duruma dönüşebiliyor. Durum böyle olunca kişi depresyon, kaygı bozukluğu, fobi, OKB gibi psikolojik sorunlar ile mücadele etmek durumunda kalabiliyor. Şişli Psikolog desteği için adresimiz;

Şişli ofis adresimiz: Merkez Mah. Büyükdere Cd.
İdealtepe Apt. No: 37 Kat: 4 Daire: 5
Şişli, İstanbul
Açık adres tarifi: Cevahir AVM çaprazı, Beytem Plaza Karşısı, KomşuFırın üstü

Bizler de bunların üstesinden psikolog desteği ile gelebilmeniz için sizler için merkezimizde haftanın altı günü hizmet vermekteyiz. İsterseniz bizi doğrudan arayabilir ya da aşağıda bulunan formu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Randevu Psikolog

Şişli gibi büyük bir bölgede psikolog desteği almak için birçok alternatifiniz olmasına rağmen size uygun psikoloğun uygun zamanını bulabilmek oldukça zordur. Bu sebeple randevu ile çalışan psikologların boş randevularını bulabilmek oldukça zordur. Gidebileceğiniz çok sayıda psikoloğun olduğu şişli gibi bir semtte de olsanız size uygun psikologdan randevu almakta zorlanabilirsiniz.  Şişli psikolog aramanızda size uygun psikoloğu seçmek de bir diğer üzerine araştırma yapmanız gereken durumdur.

İyi Psikolog İstanbul

İyi psikolog seçebilmek için insanların birçok araştırma yöntemleri mevcut. Bunları seçerken ilk önce onun ne kadar popüler olduğuna bakıyoruz. Ancak İstanbul’da iyi psikolog seçmek sandığınızdan daha zor. Çünkü iyi seçmek yerine size uygun psikoloğu seçmeniz gerekir. Örneğin: Şişli gibi büyük bir bölgede psikolog seçeceksiniz ve bunu sadece size yakın olduğu için, yani sizde şişli’de yaşadığınız için psikolog araştırmanızı sadece şişli de yapıyorsunuz.  Bu yöntemle yapacağınız araştırma birçok zaman sizi iyi psikolog sonucuna götürebilir. Ancak sorununuzu farkındaysanız şişli’de iyi psikolog aramak yerine sorununuza yönelik psikolog tercihi yapmanızı öneririm.

Depresyon, kaygı (anksiyete) gibi bir sorunla mücadele ediyorsanız seçeceğiniz psikoloğun bilişsel davranışçı terapi yapıyor olması sorununuzun üstesinden gelmenizi sağlayacakken, kişilik bozukluğu gibi bir psikolojik rahatsızlığın üstesinden gelebilmek için şema terapi ekolünü kullanan bir psikoloğa başvurmanız sizin için çok daha sonuca yönelik bir yaklaşım olacaktır. Bu sebeple şişli’de size yakın psikologtan randevu almak yerine, size uygun yöntemi kullanan psikoloğu tercih etmeniz sizin için çok daha verimli olacaktır. İstanbul gibi büyük bir şehirde bile randevu alacağınız psikolog hakkında bile artık çok fazla bilgiye sahip olmanız gerekmekte.

Diğer ofisimiz için buraya tıklayınız.