Kadıköy Psikolog

çocuk psikoloğu

Kadıköy Psikolog Desteği

Psikolog desteği alan insanların sayısı her geçen gün artıyor. Psikolog desteği almadan ruh sağlığımızı dengede tutabilmek şehir hayatında çok daha zor. Kimi zaman çevremizdeki insanların psikolog ile konuşacağına benimle konuş şeklindeki yaklaşımları sorunun daha da karmaşık ve içinden çıkılmaz hale gelmesine sebep olabiliyor. Depresyon, kaygı bozukluğu (anksiyete), takıntı, ilişki problemi ve bunun gibi birçok sorunda psikolog desteği almamak hayatımızı daha da zorlaştırıyor.

Size destek olabilmek için oluşturduğumuz web sitemizden dilerseniz doğrudan formu doldurup randevu talep edebilirsiniz ya da doğrudan sitemizde yer alan cep telefonundan bizi arayarak randevunuzu alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan bilgilendirici makalelerimize de göz atabilirsiniz.

Kadıköy Anadolu yakasının en hareketli semtidir. Birçok iş yerinin ve eğlence merkezinin bulunduğu Kadıköy, merkezimizin de bulunduğu semttir.

İzmirlilerin kendini İzmir’de gibi hissettiği, Ankaralıların Ankara’da hissettiği samimi bir semttir Kadıköy. İnsanlar kendilerini Kadıköy’de evlerindeymiş gibi hissederler.

Birçok sinemanın, tiyatronun, kafenin bulunduğu Kadıköy’de sizlerin ruh sağlığı için bir kliniğimiz bulunmaktadır. Başta günlük hayatta yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelmenizde destek olmakla birlikte, birçok psikolojik sorunla ilgili sizlere destek olmaktayız.

Kadıköy’de En İyi Psikolog 

Sorununuzun üstesinden gelebilmek için en iyi psikoloğa ulaşmaya çalışmanız çok normal bir istek olmakla birlikte. En iyi psikolog kavramı çok anlaşılabilir ve bizi sonuca ulaştıracak yöntem olmaya bilir.

Kadıköy’ün ya da İstanbul’un en iyi psikoloğuna ulaşmayı amaçlamaktansa, sorununuz üzerine uzmanlaşmış bir psikoloğa ulaşmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Örneğin depresyon, kaygı benzeri sorunların üstesinden gelebilmek için bilişsel davranışçı terapi uygulayan bir psikolog daha etkili olacakken, kişilik bozukluğu ile ilgili bir terapi almak istiyorsanız şema terapi ve benzeri ekoller daha etkili olacaktır. Yani sıkıntı yaşadığınız duruma göre seçeceğiniz uzmanlık, sıkıntının üstesinden gelebilmeniz için çok büyük önem taşımaktadır. Bu noktada kadıköy’ün en iyi psikoloğunu bulmaktansa uzmanlığına göre psikolog belirlemek sonuç almanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca kadıköy’de psikolog psikolog geçmenize gerek kalmayacaktır.

Bu sebeple bize gelen başvurularda çeşitli psikolojik sorunları çeşitli uzmanlara yönlendirmekteyiz, bu sayede kişiler sorunlarının üstesinden daha kolay gelmekteler. Randevu alarak seanslarımıza katılabilir geleceğiniz ve kendiniz için önemli bir adım atmış olursunuz.

Kadıköy/istanbul